Využijte na měření glukózy jednoduché řešení

Zajistíme propojení glukometrů s nemocničním systémem a rychlý přenos výsledků

Chci vědět více

Jednoduché a bezpečné řešení pro nemocnice

Software Medor Gluko zobrazuje výsledky měření z POCT (Point of Care Testing) přístrojů, které okamžitě stanoví koncentraci glukózy v krvi pomocí StatStrip Connectivity Meters (tzv. glukometrů).

Naměřené hodnoty bezpečně přenese do dalších nemocničních nebo laboratorních informačních systémů pro další zpracování. Stejně tak je možné software využít pro kontrolu správnosti měření QC (Quality Control).

Proč použít Medor Gluko?

 • Jednoduché ovládání – o implementaci softwaru se postaráme za vás, vy jen měříte hodnoty
 • Vysoké zabezpečení ‑ uložené hodnoty díky systémovému nastavení nelze nijak znehodnotit
 • Statistika i analytika ‑ systém archivuje naměřené výsledky, které je možné zpracovat pro statistické údaje

Kdo používá Medor Gluko?

Výběr několika posledních nejvýznamnějších klientů kteří nám projevily důvěru:

 

Jsme partněři pro vaše podnikání

 • Ing. Pavla Kotrášová

  Ing. Pavla Kotrášová

  Accounting Manager Medopharm, s.r.o.

  Se společností Austro‑Bohemia spolupracuji více než 14 let a jsem absolutně nadšená z jejich práce. Jejich profesionální a zároveň velmi lidský a individuální přístup je nedocenitelný. Z pozice finanční manažerky oceňuji promptní či téměř okamžité reakce na jakýkoliv problém a snahu vyřešit vše k maximální spokojenosti zákazníka. Na jejich reporty se mohu vždy spolehnout. Spolupráci s Austro‑Bohemia všem doporučuji!

 • Mgr. Zbyněk Pronteker

  Business Unit Manager +pharma Česká republika s.r.o.

  Se společností Austro‑Bohemia jsme velmi spokojeni, její služby využíváme od začátku našeho působení na českém trhu. Pro potřeby řízení našich vztahů se zákazníky využíváme systém Medor CRM, který je intuitivní a rychle zvládnutelný již po krátkém odborném zaškolení. Systém nám taktéž poskytuje všechny potřebné reporty a klíčové ukazatele pro řízení našich aktivit.

 • Mgr. Kateřina Slabá

  Product Manager TECOM ANALYTICAL SYSTEMS CS, spol. s r.o.

  S firmou Austro‑Bohemia spolupracujeme více než 10 let. IT podpora poskytovaná firmou Austro‑Bohemia naší firmě je vynikající a profesionální přístup je od začátku naší mnohaleté spolupráce samozřejmostí. Oceňuji i výbornou komunikaci a schopnost pružně reagovat na všechny naše požadavky.

 • Ing. Josef Maléř

  Ing. Josef Maléř

  Business Unit Manager Exeltis CZECH, s.r.o.

  Společnost Austro‑Bohemia poskytuje naší firmě CRM systém Medor více než 3 roky. Na spolupráci nejvíce oceňuji schopnost připravit Medor CRM dle našich potřeb a požadavků. Vážím si také neustálé snahy Medor vylepšovat a jejich dalšího servisu spojeného nejenom s podporou systému, ale i se správou IT.

Jak funguje Medor Gluko?

Základní funkcí je zobrazení výsledků měření a kontrol správnosti (QC). K dispozici je tabulkový přehled všech výsledků, historie pacienta a grafický a tabulkový pohled na kontrolu správnosti měření.

V rámci dodávky měřících přístrojů probíhá i implementace systému včetně instalace kompletního softwarového řešení na připravený virtuální server nemocnice. Po spuštění provozního GlukoServeru, dochází i k zavedení analytického informačního systému GlukoMedor, ke konfiguraci jednotlivých Glukometrů a zprovoznění datového přenosu do laboratorních a nemocničních systému.

V průběhu celého procesu jsou prováděny pravidelné servisní kontroly a aktualizace.

TIP MEDORU: Zobrazte si jednotlivé statistiky měření díky modulu Statistiky, který je kategorizovaný podle zvolených období nebo rozdělen podle využívaných přístrojů.

Podporovaná zařízení

Systém je navržen pro podporu přístrojů společnosti Nova Biomedical.

Měří a eliminuje interference, které by mohly negativně ovlivnit výsledek stanovení glukózy, mimo jiné hematokrit; elektrochemické interference, např. kyselinu askorbovou, atd. Od roku 2011 bylo vydáno více jak 95 publikací na toto téma. Přístroj StatStrip Glucose/Ketones slouží i k měření beta-hydroxybutyrátu, jehož stanovení je doporučováno řadou odborných společností (např. Joint British Diabetes Society Inpatient Care Group).

je POC analyzátor určený pro stanovení kreatininu z plné krve. Výsledek je k dispozici za 30 sekund. Díky pokročilé technologii přístroj umožňuje snadno a rychle posoudit funkci ledvin pouze z kapky kapilární krve odebrané z prstu pacienta.

je příruční analyzátor, který umožňuje měřit laktát z žilní nebo arteriální krve přímo u lůžka pacienta. Nova Biomedical zapracovala svou unikátní mikrosenzorovou technologii do miniaturního předkalibrovaného jednorázového biosenzoru, který je určen pro měření z plné krve v POCT.

 

Funkce GlukoMedoru

Zobrazení jednotlivých měření

Základní funkcí je zobrazení výsledků měření a kontrol správnosti (QC). K dispozici je tabulkový přehled všech výsledků, historie pacienta a grafický a tabulkový pohled na kontrolu správnosti měření.

Statistiky

Modul Statistiky slouží k zobrazení jednotlivých statistik měření, kategorizované dle zvolených období, či členěně dle přístrojů.

Implementace systému

V rámci dodávky měřících přístrojů probíhá i implementace systému včetně instalace kompletního softwarového řešení na připravený virtuální server nemocnice. Po spuštění provozního GlukoServeru, dochází i k zavedení analytického informačního systému GlukoMedor, ke konfiguraci jednotlivých Glukometrů a zprovoznění datového přenosu do laboratorních a nemocničních systému. V průběhu celé doby projektu jsou prováděny pravidelné servisní kontroly a aktualizace.

 

Cena Medor Gluko

Proč zde neuvádíme cenu? Protože neprodáváme CD, které vložíte do svého počítače a nainstalujete, ale nabízíme modulární systém, který umožňuje sestavit funkcionalitu podle potřeb klienta a zároveň snažíme se vyjít vstříc i všem individuálním požadavkům. Cena se tedy odvíjí od náročnosti implementace.

Medor Gluko v číslech

 • 8

  let nepřetržitého provozu

 • 19

  spolupracujících nemocnic

 • 417

  aktivních zařízení

 • 4.794

  vyhodnocených výsledků denně

 
 


Najdeme ideální řešení i pro vás

Zanechte nám na sebe kontakt, nebo se jen na cokoli zeptejte.
  Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

  Zpět na začátek