O nás

WE ARE TECHNOLOGY FOR YOUR BUSINESS

Jsme tým, jehož členové spolu a se svými partnery táhne za jeden provaz. S tím souvisí, že nás všechny baví vymýšlet nové věci a posouvat se vpřed, stejně jako to nabízíme našim klientům. Každý den (a někdy i v noci) společně hledáme možnosti, jak získat náskok před konkurencí a zvýšit efektivitu procesů. Zároveň ale moc dobře víme, že každý obor je jiný, a proto rádi posloucháme a na základě našich zkušeností následně přicházíme s řešením.

Na začátku dnešního řešení stál nápad tehdejšího studenta ČVUT – Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské zjednodušit práci farmaceutickým reprezentantům a přinést na trh něco nového. Zabralo to více než pár večerů, ale brzy se začali ozývat první klienti. Zjistili, že mohou pracovat jinak. Efektivněji. Na základě zpětné vazby uživatelů, která se stala hnacím motorem našeho softwaru, bylo jasné, že nejde o jeden z mnoha vysokoškolských projektů, které skončí tam, kde začaly.

Pro naše partnery jsme se stali pomocnou rukou v každodenním životě, která je jejich přirozenou součástí. Nejde o to přicházet neustále s milionovými nápady. Naším cílem je přicházet praktickými věcmi, které budou mít okamžité využití v praxi. Následně je budeme moci krok po kroku za pravidelného testování a vývoje dotáhnout k řešení, které je maximálně efektivní a především jednoduché pro samotné uživatele.

Za téměř dvacet let jsme se od vysokoškolského kódu posunuli ke komplexnímu řešení, které přesahuje hranice České republiky. Desítky firem a stovky reprezentantů a obchodních zástupců dnes ví, že se na nás mohou spolehnout. Ať už jsou v kanceláři nebo terénu, vždy mají okamžitý přístup ke všem důležitým informacím. Právě i díky jejich zkušenostem a otevřenosti se nám podařilo vyvinout takový produkt, kterým Medor dnes je.

Jak se vyvíjel Medor

2002
Pod rukama zakladatele společnosti Austro-Bohemia, Pavla Randáka, vzniká offline software Medor V1 (tehdy ještě pod názvem Medobase).
2003
Medobase pokrývá základní CRM potřeby farmaceutického reprezentanta (databáze lékařů a lékáren, výkazy činnosti).
2004
Rozšíření Medobase o agendu seminářů, vylepšení plánování, kniha jízd a první reporting.
2006
Vývoj dalšího software Medac, jenž usnadňuje managementu finanční plánování P&L a obchodní plánotvorbu včetně manažerského účetnictví.
2007
Spojením funkcionalit programů Medobase a Medac vzniká Medobase v2 pod novým názvem Medor.
2008
Pod záštitou týmu programátorů Austro-Bohemia se objevuje Medor poprvé v online verzi.
2009
Ze systému Medor se odděluje samostatný software pro analýzu krevních plynů v nemocničních laboratořích pod názvem GlukoMedor.
2010
Medor začíná fungovat jako plnohodnotné cloudové řešení s doplněním o kompletní účetnictví a překračuje hranice ČR – vstupuje na Slovensko.
2011
Software Medor dostává nový design a je rozšířen o další analytické funkce pro zpracování prodejních a dalších externích dat. Zároveň vzniká nová varianta Medor ISTS pro firmy zabývající se technickou správou budov – tzv. Facility Management.
2013
Implementujeme podporu tabletů pro práci v terénu a vylepšujeme skladového hospodářství.
2014
Instalujeme GlukoMedorMaďarsku, SlovenskuRakousku.
2015
Rozšíření modulů Medor ISTS o mapování a analýzy energetických náročností budov.
2018
Při práci na zpřehlednění systému dochází k odlehčení datových přenosů a navýšení kapacity v oddělení podpory a analýz.
2019
Vstupujeme na zahraniční trhy Litva, Lotyšsko, Estonsko, Maďarsko, Bulharsko, Makedonie, Bosna a Hercegovina.
2020
Kompletně předěláváme datový reporting a přecházíme na Business intelligence řešení.
2021
Společnost Austro-Bohemia přijímá jednotný brand Medor

Jsme partněři pro vaše podnikání

 • Ing. Pavla Kotrášová

  Ing. Pavla Kotrášová

  Accounting Manager Medopharm, s.r.o.

  Se společností Austro‑Bohemia spolupracuji více než 14 let a jsem absolutně nadšená z jejich práce. Jejich profesionální a zároveň velmi lidský a individuální přístup je nedocenitelný. Z pozice finanční manažerky oceňuji promptní či téměř okamžité reakce na jakýkoliv problém a snahu vyřešit vše k maximální spokojenosti zákazníka. Na jejich reporty se mohu vždy spolehnout. Spolupráci s Austro‑Bohemia všem doporučuji!

 • Mgr. Zbyněk Pronteker

  Business Unit Manager +pharma Česká republika s.r.o.

  Se společností Austro‑Bohemia jsme velmi spokojeni, její služby využíváme od začátku našeho působení na českém trhu. Pro potřeby řízení našich vztahů se zákazníky využíváme systém Medor CRM, který je intuitivní a rychle zvládnutelný již po krátkém odborném zaškolení. Systém nám taktéž poskytuje všechny potřebné reporty a klíčové ukazatele pro řízení našich aktivit.

 • Mgr. Kateřina Slabá

  Product Manager TECOM ANALYTICAL SYSTEMS CS, spol. s r.o.

  S firmou Austro‑Bohemia spolupracujeme více než 10 let. IT podpora poskytovaná firmou Austro‑Bohemia naší firmě je vynikající a profesionální přístup je od začátku naší mnohaleté spolupráce samozřejmostí. Oceňuji i výbornou komunikaci a schopnost pružně reagovat na všechny naše požadavky.

 • Ing. Josef Maléř

  Ing. Josef Maléř

  Business Unit Manager Exeltis CZECH, s.r.o.

  Společnost Austro‑Bohemia poskytuje naší firmě CRM systém Medor více než 3 roky. Na spolupráci nejvíce oceňuji schopnost připravit Medor CRM dle našich potřeb a požadavků. Vážím si také neustálé snahy Medor vylepšovat a jejich dalšího servisu spojeného nejenom s podporou systému, ale i se správou IT.

 

Najdeme ideální řešení i pro vás

Zanechte nám na sebe kontakt, nebo se jen na cokoli zeptejte.
  Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

  Zpět na začátek